Kontakt

Hankook Tire Europe GmbH
Public Relations
Siemensstr. 14
D-63263 Neu-Isenburg
Phone: +49(0)6102 / 8149-0
Fax: +49(0)6102 / 8149-100

Jeżeli masz pytania albo chcesz się z nami podzielić swoimi uwagami na temat naszego Salonu Prasowego, napisz do nas. Wybierz temat i opisz swoją sprawę - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Podane dane zostaną zapisane do celów związanych z przetwarzaniem zapytania oraz w razie dodatkowych pytań. Bliższe informacje na temat gromadzenia danych są dostępne w naszej polityce prywatności.

  

Proszę wybrać rodzaj zapytania:

Znajdujesz się na stronie Hankook Mediacenter dla dziennikarzy. W przypadku zapytań ogólnych prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na witrynie firmowej Hankook.

Kontakt

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de