Contact Us

Hankook Tire Europe GmbH
Public Relations
Siemensstr. 14
D-63263 Neu-Isenburg
Puhelinnumero: +49 (0) 6102-8149-0
Faksi: +49(0)6102 / 8149-100

Autat meitä vastaamaan kysymyksiisi nopeasti ja tehokkaasti kirjoittamalla sähköpostin käyttäen allaolevaa lomaketta ja valiten aihepiirin seuraavista vaihtoehdoista. 

Antamasi tiedot tallennetaan kyselysi käsittelyä sekä mahdollisia lisäkysymyksiä varten. Lisätietoja tietojen tallennuksesta löydät tietosuojalausumasta.

  

Ole hyvä ja valitse kyselytyyppi:

Olet journalisteille tarkoitetun Hankook Mediacenter -lehdistökeskuksen sivuilla. Voit käyttää yleisten kysymysten esittämiseen Hankookin yrityssivuilla olevaa yhteydenpitolomaketta.

Yhteyshenkilöt

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de