Kontakty

Hankook Tire Europe GmbH
Public Relations
Siemensstr. 14
D-63263 Neu-Isenburg
Německo
Telefon: +49 (0) 6102-8149-0
Fax: +49(0)6102 / 8149-100

Abychom mohli Vaše dotazy zodpovědět rychle a efektivně, prosím napište nám e-mail pomocí níže uvedeného formuláře a zvolte jednu z možností oblastí svého zájmu.

Zadané údaje uložíme do našich datových úložišť za účelem zpracování Vašeho dotazu, jakož i pro případ následných dotazů. Další informace o ukládání a zpracování dat jsou obsahem našeho Prohlášení k ochraně osobních dat. 

  

Prosím, zvolte druh svého dotazu:

Nacházíte se na webových stránkách Mediálního centra Hankook pro žurnalisty. Pro zadaní všeobecných dotazů použijte prosím kontaktní formulář na firemních webových stránkách Hankook.

Kontakty

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de