Kontakta oss

Hankook Tire Europe GmbH
Public Relations
Siemensstr. 14
D-63263 Neu-Isenburg

Phone: +49 (0) 6102-8149-0
Fax: +49(0)6102 / 8149-100

För att vi skall kunna besvara din fråga snabbt och korrekt, ber vi dig skicka ett e-postmeddelande via formuläret nedan, och välja ett alternativ bland följande intresseområden.

De uppgifter du har lämnat lagras dels för handläggning av din förfrågan, dels för ev. anslutningsfrågor. Mer information om lagring av data återfinns i dataskyddsförklaringen.

  

Välj typ av förfrågan:

Du är nu på Hankooks mediacenters webbsajt för journalister. För allmänna frågor vänligen använd kontaktformuläret på Hankooks företagssajt.

Kontakter

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de