Basın bülteni

Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı
 • Motor sporları

Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı

Premium sınıf lastik üreticisi Hankook ile DTM arasındaki ortaklık, DTM yarış takviminde Frankoniyen Monako olarak bilinen, Nürnberg şehrindeki Norisring şehir pistinde resmiyete döküldü. Pazar günü, Monako Prensi II. Albert’in huzurunda, Hankook Lastikleri Avrupa Başkanı Han-Jun Kim ve DTM kuruluşlarından ITR’ın Başkanı Gerhard Berger bu güvenilir ve başarılı iş birliğinin en az 2023 yılına kadar devam edeceğini doğruladı.

Nürnberg/Almanya, 12 Temmuz 2019 - Hankook, 2011 yılında popüler uluslararası turing otomobil serisinin resmî ortağı ve tek yetkili lastik tedarikçisi oldu. O zamandan bu yana, premium sınıf lastikler üreten üretici, DTM yarış lastiklerini dört aşamada geliştirerek, DTM sürücülerinin yüksek performans potansiyellerinin ve üst düzey güvenliklerinin en iyi şekilde desteklenmesini sağladı.

600+ beygir gücüne sahip, yeni nesil turbo şarjlı DTM otomobillerinin neden olduğu yüksek basınca karşın, bu sezon Hankook Ventus Race serisi lastikleri performanslarını her zaman olduğu gibi ortaya koydu. Uluslararası “1. Sınıf” mevzuatı uyarınca üretilen yeni, daha güçlü otomobiller için sabit bir faktör olarak premium sınıf lastik üreticisinin yarış lastiği değişmedi.

Gerhard Berger, ITR Başkanı sözleşmenin uzatılmasıyla ilgili olarak; “Sözleşmenin bu şekilde erken bir tarihte uzatılması, premium lastik üreticisi Hankook ile aramızdaki başarılı ve güvenilir iş birliğinin bir göstergesidir. Bir teknoloji ve pazarlama platformu olan DTM için, Hankook gibi, birlikte yeni çığırlar açabileceğimiz ve seriyi sürekli olarak geliştirebileceğimiz, global bir oyuncunun yanımızda olması bizim için önem arz etmektedir. Seçkin lastik ortağımız Hankook ile geçireceğimiz önümüzdeki heyecanlı dört yılı dört gözle bekliyorum.” açıklamasını yaptı.

Hankook Lastikleri Avrupa Başkanı Han-Jun Kim ise; “Dünyanın en hızlı turing otomobili serisiyle olan sözleşmemizi, yenileme döneminden önce dört yıllığına uzatmaktan gurur duyuyoruz. DTM daha önce hiçbir lastik tedarikçisiyle bu kadar uzun süreli bir iş birliği yapmamıştır. Hankook, 2011 yılından bu yana yüksek kaliteli Ventus Race lastikleriyle DTM’in uluslararası ve profesyonel camiasında teknoloji ve lojistik anlamında yüksek standardını ortaya koymuştur. Hankook, sözleşme süresini uzatarak dünya çapında motor sporlarındaki varlığını pekiştirmektedir. Önümüzdeki yıllarda yenilikçi çalışmalarımıza ve DTM ile ortaklığımıza devam edebileceğimiz için mutluluk duyuyoruz.” şeklinde görüşünü belirtti.

Bu uzun süreli iş birliğindeki bir diğer önemli etken de Hankook mühendisleri ile otomobil üreticileri Aston Martin, Audi ve BMW arasındaki mükemmel iş birliğidir. Hankook ve DTM arasındaki üst düzey ortaklığın sonucunda her pistte, tüm koşullarda muhteşem ve heyecan verici yarışlar yapılmıştır. Bu başarılı ortaklığın devamı, motor sporlarına gelecekte en popüler uluslararası turing otomobili serisindeki en yüksek yeri garanti etmektedir.

DTM'deki premium otomobil üreticileri de seçkin lastik ortağı Hankook ile yapılan sözleşmenin zamanından önce uzatılmasını ile ilgili memnuniyetlerini bildirdiler:

Motorsport Audi Başkanı Dieter Gass: “Lastik ortağımız ile olan sözleşmenin dört yıl daha uzatılması beni çok mutlu etti. 2011'den beri çok profesyonel ve başarılı bir şekilde birlikte çalışıyoruz. Hankook bize yüksek kaliteli yarış lastikleri tedarik etmesinin yanı sıra, sözleşmeyi uzatarak seriye güven duymamızı da sağlıyor.”

BMW Motorsport Müdürü Jens Marquardt: “Ortaklığın sürekliliği yarış serileri için her zaman iyidir. Dolayısıyla, Hankook ile DTM arasındaki iş birliğinin bir sonraki aşamaya girmesini olumlu buluyoruz. İş birliğine devam edeceğimiz için son derece mutluyuz.”

R-Motorsport / Aston Martin Takım Sorumlusu Dr. Florian Kamelger: “Dokuz yıllık iş birlikleri süresince Hankook ve DTM ortaklığı, profesyonel motor sporlarında rakipsiz bir model ortaklık hâline gelmiştir. Global lastik ortağı, günümüzde DTM’deki yüksek rekabet seviyesine imkân sağlayan örnek nitelikte bir kalite sunmaktadır. Aston Martin Vantage DTM’le ilk sezonumuzda Hankook ile güzel deneyimler elde ettik. Hankook mühendislerinin desteği, bizim gibi DTM’deki çaylaklar için son derece önemli. Daha büyük bir iş birliğini dört gözle bekliyoruz. Hankook ve DTM'e sürekli ve başarılı bir iş birliği diliyorum.”

 

Alt başlık:

Soldan sağa: Gerhard Berger, ITR Başkanı; II. Albert, Monaco Prensi; Han-Jun Kim, Hankook Lastikleri Avrupa Başkanı

Hankook dünya çapında otomobil, arazi tipi spor araçlar, arazi araçları, hafif kamyonlar, karavanlar, kamyonlar, otobüsler ve otomobil motor sporları (pist yarışı/ralli) için yenilikçi, birinci sınıf, yüksek performanslı, son teknoloji ürünü lastiklerin üretimini yapıyor.

Hankook, teknolojik üstünlükle bağlantılı olarak müşterilerine her zaman en yüksek kaliteyi sunmak amacıyla sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyor. Şirket dünya çapındaki beş geliştirme merkezinde ve sekiz büyük fabrikada doğrudan bölgesel pazarların talep ve beklentilerine yönelik lastik çözümlerini geliştiriyor ve üretiyor. Avrupa'da yerel pazarlara yönelik lastik geliştirme çalışması ve lider Avrupa araç üreticilerine uygun olarak orijinal ekipman çalışması Hankook Hannover, Almanya teknoloji merkezinde düzenleniyor. Lastikler, diğer merkezlerin yanı sıra şirketin, 2007 yılında resmi olarak açılan ve sürekli olarak geliştirilen Rácalmás, Macaristan'daki ultra modern Avrupa fabrikasında üretilmektedir. Şu anda orada yaklaşık 3.000 çalışan otomobil, arazi tipi spor araçlar ve hafif ticari araçlar için yılda 19 milyona varan lastiğin üretimini yapıyor.

Lastik üreticisinin Avrupa ve Almanya merkezi Frankfurt am Main, Neu-Isenburg'da bulunuyor. Hankook Avrupa'da Büyük Britanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, Avusturya, İspanya, İsveç, İtalya, Macaristan, Polonya, Rusya, Sırbistan, Türkiye ve Ukrayna'da şubeleri destekliyor. Hankook lastikleri doğrudan bölgesel distribütörler vasıtasıyla diğer Avrupa ülkelerine dağıtılıyor. Şirket dünya çapında yaklaşık 20.000 çalışana istihdam sağlıyor ve ürünlerini 180'den fazla ülkeye gönderiyor. Lider araç üreticileri orijinal ekipman konusunda Hankook lastiklerine güveniyor. Şirket Avrupa ve BDT ülkelerinde global cironun yaklaşık olarak yüzde 34'ünü hedefliyor. Hankook Lastkleri, 2016'dan bu yana Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nde (DJSI World) temsil ediliyor.

Ayrıntılı bilgiler için bakınız www.hankooktire-mediacenter.com veya www.hankooktire.com


Hankook Tire Europe GmbH | Corporate Communications Europe/CIS | Siemensstr. 14, 63263 Neu-Isenburg | Germany

all press releases

İletişim

Gülçin Özçelik

Marketing Communication

Phone: +90 (0) 216 606 3616

gulcin.ozcelikthou-shalt-not-spamhankookn.com

Basın bültenlerine abone olun

İndirmeler

related files
TYPO3\CMS\Extbase\Persistence\Generic\LazyObjectStorageprototypeobject (1 items)
  0000000056cf058a0000000071079a01 => GeorgRinger\News\Domain\Model\FileReferenceprototypemodified entity (uid=54245, pid=702)
   uidLocal => protected35674 (integer)
   title => protectedNULL
   description => protectedNULL
   alternative => protectedNULL
   link => protected'' (0 chars)
   showinpreview => protected0 (integer)
   originalResource => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\FileReferenceprototypeobject
     propertiesOfFileReference => protectedarray(35 items)
      uid => 54245 (integer)
      pid => 702 (integer)
      tstamp => 1562920810 (integer)
      crdate => 1562854555 (integer)
      cruser_id => 8 (integer)
      sorting => 0 (integer)
      deleted => 0 (integer)
      hidden => 0 (integer)
      t3ver_oid => 0 (integer)
      t3ver_id => 0 (integer)
      t3ver_wsid => 0 (integer)
      t3ver_label => '' (0 chars)
      t3ver_state => 0 (integer)
      t3ver_stage => 0 (integer)
      t3ver_count => 0 (integer)
      t3ver_tstamp => 0 (integer)
      t3ver_move_id => 0 (integer)
      t3_origuid => 0 (integer)
      sys_language_uid => 0 (integer)
      l10n_parent => 0 (integer)
      l10n_diffsource => 'a:1:{s:6:"hidden";N;}' (21 chars)
      uid_local => 35674 (integer)
      uid_foreign => 5599 (integer)
      tablenames => 'tx_news_domain_model_news' (25 chars)
      fieldname => 'fal_related_files' (17 chars)
      sorting_foreign => 1 (integer)
      table_local => 'sys_file' (8 chars)
      title => NULL
      description => NULL
      alternative => NULL
      link => '' (0 chars)
      crop => '' (0 chars)
      autoplay => 0 (integer)
      showinpreview => 0 (integer)
      l10n_state => NULL
     uidOfFileReference => protectedNULL
     name => protectedNULL
     originalFile => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\Fileprototypeobject
      metaDataLoaded => protectedTRUE
      metaDataProperties => protectedarray(60 items)
        uid => 33280 (integer)
        pid => 0 (integer)
        tstamp => 1562688885 (integer)
        crdate => 1562659522 (integer)
        cruser_id => 8 (integer)
        sys_language_uid => 0 (integer)
        l10n_parent => 0 (integer)
        l10n_diffsource => '' (0 chars)
        t3ver_oid => 0 (integer)
        t3ver_id => 0 (integer)
        t3ver_wsid => 0 (integer)
        t3ver_label => '' (0 chars)
        t3ver_state => 0 (integer)
        t3ver_stage => 0 (integer)
        t3ver_count => 0 (integer)
        t3ver_tstamp => 0 (integer)
        t3ver_move_id => 0 (integer)
        t3_origuid => 0 (integer)
        file => 35674 (integer)
        title => '날 짜' (7 chars)
        width => 0 (integer)
        height => 0 (integer)
        description => NULL
        alternative => NULL
        categories => 0 (integer)
        visible => 1 (integer)
        status => '' (0 chars)
        keywords => NULL
        caption => NULL
        creator_tool => 'Microsoft Office Word' (21 chars)
        download_name => '' (0 chars)
        creator => 'H+K Strategies Korea' (20 chars)
        publisher => '' (0 chars)
        source => '' (0 chars)
        copyright => '' (0 chars)
        location_country => '' (0 chars)
        location_region => '' (0 chars)
        location_city => '' (0 chars)
        latitude => '0.00000000000000' (16 chars)
        longitude => '0.00000000000000' (16 chars)
        ranking => 0 (integer)
        content_creation_date => 1562666820 (integer)
        content_modification_date => 1562686740 (integer)
        note => NULL
        unit => '' (0 chars)
        duration => 0 (double)
        color_space => '' (0 chars)
        pages => 2 (integer)
        language => '' (0 chars)
        fe_groups => NULL
        camera_make => '' (0 chars)
        camera_model => '' (0 chars)
        camera_lens => '' (0 chars)
        shutter_speed => '' (0 chars)
        focal_length => 0 (double)
        exposure_bias => '' (0 chars)
        white_balance_mode => '' (0 chars)
        iso_speed => 0 (integer)
        aperture => 0 (double)
        l10n_state => NULL
      indexingInProgress => protectedFALSE
      updatedProperties => protectedarray(empty)
      properties => protectedarray(15 items)
        uid => 35674 (integer)
        pid => 0 (integer)
        missing => 0 (integer)
        type => '5' (1 chars)
        storage => 1 (integer)
        identifier => '/user_upload/MediaCenter/pressreleases/2019/07/20190710_DTM_Contract/doc/201
                  90710_EN_Successful_partnership_between_Hankook_and_the_DTM_officially_exten
                  ded_until_2023.docx
' (171 chars) identifier_hash => '91e112397e2d1cd6d5fcef024148b798965f4c78' (40 chars) extension => 'docx' (4 chars) mime_type => 'application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document' (71 chars) name => '20190710_EN_Successful_partnership_between_Hankook_and_the_DTM_officially_ex
                  tended_until_2023.docx
' (98 chars) sha1 => '7c459987b7d3dc9ec5a67dee60e14e408f6345d2' (40 chars) size => 63705 (integer) creation_date => 1562688885 (integer) modification_date => 1562688885 (integer) folder_hash => '2bb45d02712f13543c489233f45b274ce7935d48' (40 chars)
storage => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\ResourceStorageprototypeobject driver => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\Driver\LocalDriverprototypeobject absoluteBasePath => protected'/var/www/vhosts/stage.hankooktire-mediacenter.com/webseiten/typo3_htmc_live/
                     fileadmin/
' (86 chars) supportedHashAlgorithms => protectedarray(2 items) 0 => 'sha1' (4 chars) 1 => 'md5' (3 chars) baseUri => protected'fileadmin/' (10 chars) mappingFolderNameToRole => protectedarray(3 items) _recycler_ => 'recycler' (8 chars) _temp_ => 'temporary' (9 chars) user_upload => 'userupload' (10 chars) charsetConversion => protectedNULL capabilities => protected7 (integer) storageUid => protected1 (integer) configuration => protectedarray(3 items) basePath => 'fileadmin/' (10 chars) pathType => 'relative' (8 chars) caseSensitive => '1' (1 chars)
storageRecord => protectedarray(17 items) uid => 1 (integer) pid => 0 (integer) tstamp => 1472200277 (integer) crdate => 1469120794 (integer) cruser_id => 0 (integer) deleted => 0 (integer) name => 'fileadmin/ (auto-created)' (25 chars) description => 'This is the local fileadmin/ directory. This storage mount has been created
                     automatically by TYPO3.
' (99 chars) driver => 'Local' (5 chars) configuration => ' <
                     data>
                     
                     fileadmin/
relative
                     

                      1
                     nguage>
' (583 chars) is_default => 1 (integer) is_browsable => 1 (integer) is_public => 1 (integer) is_writable => 1 (integer) is_online => 1 (integer) auto_extract_metadata => 1 (integer) processingfolder => NULL
configuration => protectedarray(3 items) basePath => 'fileadmin/' (10 chars) pathType => 'relative' (8 chars) caseSensitive => '1' (1 chars) fileProcessingService => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\Service\FileProcessingServiceprototypeobject storage => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\ResourceStorageprototypeobjectsee above driver => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\Driver\LocalDriverprototypeobjectsee above signalSlotDispatcher => protectedTYPO3\CMS\Extbase\SignalSlot\Dispatchersingletonobject isInitialized => protectedTRUE objectManager => protectedTYPO3\CMS\Extbase\Object\ObjectManagersingletonobjectfiltered slots => protectedarray(11 items) TYPO3\CMS\Core\Resource\ResourceFactory => array(1 item)max depth TYPO3\CMS\Core\Resource\ResourceStorage => array(10 items)max depth TYPO3\CMS\Extensionmanager\Utility\InstallUtility => array(3 items)max depth TYPO3\CMS\Install\Service\SqlExpectedSchemaService => array(1 item)max depth TYPO3\CMS\Core\Resource\Index\MetaDataRepository => array(1 item)max depth TYPO3\CMS\Backend\LoginProvider\UsernamePasswordLoginProvider => array(1 item)max depth TYPO3\CMS\Core\Tree\TableConfiguration\DatabaseTreeDataProvider => array(1 item)max depth TYPO3\CMS\Extensionmanager\ViewHelpers\ProcessAvailableActionsViewHelper => array(1 item)max depth TYPO3\CMS\Form\Domain\Builder\FormBuilder => array(1 item)max depth TYPO3\CMS\Core\Utility\ExtensionManagementUtility => array(1 item)max depth TYPO3\CMS\Extbase\Persistence\Generic\Backend => array(1 item)max depth logger => protectedTYPO3\CMS\Core\Log\Loggerprototypeobject name => protected'TYPO3.CMS.Core.Resource.Service.FileProcessingService' (53 chars) minimumLogLevel => protected4 (integer) writers => protectedarray(5 items) 0 => array(1 item)max depth 1 => array(1 item)max depth 2 => array(1 item)max depth 3 => array(1 item)max depth 4 => array(1 item)max depth processors => protectedarray(empty) evaluatePermissions => protectedFALSE fileMounts => protectedarray(empty) userPermissions => protectedarray(empty) capabilities => protected7 (integer) signalSlotDispatcher => protectedTYPO3\CMS\Extbase\SignalSlot\Dispatchersingletonobjectsee above processingFolder => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\Folderprototypeobject storage => protectedTYPO3\CMS\Core\Resource\ResourceStorageprototypeobjectsee above identifier => protected'/_processed_/' (13 chars) name => protected'_processed_' (11 chars) fileAndFolderNameFilters => protectedarray(empty) processingFolders => protectedarray(1 item) 0 => TYPO3\CMS\Core\Resource\Folderprototypeobjectsee above isOnline => protectedTRUE isDefault => protectedTRUE fileAndFolderNameFilters => protectedarray(1 item) 0 => array(2 items) 0 => 'TYPO3\CMS\Core\Resource\Filter\FileNameFilter' (45 chars) 1 => 'filterHiddenFilesAndFolders' (27 chars)
identifier => protected'/user_upload/MediaCenter/pressreleases/2019/07/20190710_DTM_Contract/doc/201
               90710_EN_Successful_partnership_between_Hankook_and_the_DTM_officially_exten
               ded_until_2023.docx
' (171 chars) name => protected'20190710_EN_Successful_partnership_between_Hankook_and_the_DTM_officially_ex
               tended_until_2023.docx
' (98 chars) deleted => protectedFALSE
mergedProperties => protectedarray(86 items) uid => 54245 (integer) pid => 702 (integer) tstamp => 1562920810 (integer) crdate => 1562854555 (integer) cruser_id => 8 (integer) sorting => 0 (integer) deleted => 0 (integer) hidden => 0 (integer) t3ver_oid => 0 (integer) t3ver_id => 0 (integer) t3ver_wsid => 0 (integer) t3ver_label => '' (0 chars) t3ver_state => 0 (integer) t3ver_stage => 0 (integer) t3ver_count => 0 (integer) t3ver_tstamp => 0 (integer) t3ver_move_id => 0 (integer) t3_origuid => 0 (integer) sys_language_uid => 0 (integer) l10n_parent => 0 (integer) l10n_diffsource => 'a:1:{s:6:"hidden";N;}' (21 chars) uid_local => 35674 (integer) uid_foreign => 5599 (integer) tablenames => 'tx_news_domain_model_news' (25 chars) fieldname => 'fal_related_files' (17 chars) sorting_foreign => 1 (integer) table_local => 'sys_file' (8 chars) title => '날 짜' (7 chars) description => NULL alternative => NULL link => '' (0 chars) crop => '' (0 chars) autoplay => 0 (integer) showinpreview => 0 (integer) l10n_state => NULL missing => 0 (integer) type => '5' (1 chars) storage => 1 (integer) identifier => '/user_upload/MediaCenter/pressreleases/2019/07/20190710_DTM_Contract/doc/201
               90710_EN_Successful_partnership_between_Hankook_and_the_DTM_officially_exten
               ded_until_2023.docx
' (171 chars) identifier_hash => '91e112397e2d1cd6d5fcef024148b798965f4c78' (40 chars) extension => 'docx' (4 chars) mime_type => 'application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document' (71 chars) name => '20190710_EN_Successful_partnership_between_Hankook_and_the_DTM_officially_ex
               tended_until_2023.docx
' (98 chars) sha1 => '7c459987b7d3dc9ec5a67dee60e14e408f6345d2' (40 chars) size => 63705 (integer) creation_date => 1562688885 (integer) modification_date => 1562688885 (integer) folder_hash => '2bb45d02712f13543c489233f45b274ce7935d48' (40 chars) file => 35674 (integer) width => 0 (integer) height => 0 (integer) categories => 0 (integer) visible => 1 (integer) status => '' (0 chars) keywords => NULL caption => NULL creator_tool => 'Microsoft Office Word' (21 chars) download_name => '' (0 chars) creator => 'H+K Strategies Korea' (20 chars) publisher => '' (0 chars) source => '' (0 chars) copyright => '' (0 chars) location_country => '' (0 chars) location_region => '' (0 chars) location_city => '' (0 chars) latitude => '0.00000000000000' (16 chars) longitude => '0.00000000000000' (16 chars) ranking => 0 (integer) content_creation_date => 1562666820 (integer) content_modification_date => 1562686740 (integer) note => NULL unit => '' (0 chars) duration => 0 (double) color_space => '' (0 chars) pages => 2 (integer) language => '' (0 chars) fe_groups => NULL camera_make => '' (0 chars) camera_model => '' (0 chars) camera_lens => '' (0 chars) shutter_speed => '' (0 chars) focal_length => 0 (double) exposure_bias => '' (0 chars) white_balance_mode => '' (0 chars) iso_speed => 0 (integer) aperture => 0 (double)
modified uid => protected54245 (integer) _localizedUid => protected54245 (integer)modified _languageUid => protected0 (integer)modified _versionedUid => protected54245 (integer)modified pid => protected702 (integer)
Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı

Gerhard Berger, Chairman of the ITR; Albert II, Prince of Monaco; Han-Jun Kim, COO & President of Hankook Tire Europe (from left)

File size: 5 MB

Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı

Gerhard Berger, Chairman of the ITR; Albert II, Prince of Monaco; Han-Jun Kim, COO & President of Hankook Tire Europe (from left)

File size: 5 MB

Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı

Nürnberg: DTM Norisring 2019 on July, 5, 2019, (Photo by Hoch Zwei)

File size: 1 MB

Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı

Nürnberg: DTM Norisring 2019 on July, 5, 2019, (Photo by Hoch Zwei)

File size: 2 MB

Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı

Nürnberg: DTM Norisring 2019 on July, 5, 2019, (Photo by Hoch Zwei)

File size: 2 MB

Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı

Nürnberg: DTM Norisring 2019 on July, 6, 2019, (Photo by Hoch Zwei) Nico Müller (SUI, Audi Sport Team Abt ) Bruno Spengler, ( CAN, BMW Team RBM ) Philipp Eng ( AUT, BMW Team RBM )

File size: 2 MB

Hankook ve DTM arasındaki başarılı ortaklık Norisring’de 2023’e kadar resmi olarak uzatıldı

Nürnberg: DTM Norisring 2019 on July, 7, 2019, (Photo by Hoch Zwei) Bruno Spengler, ( CAN, BMW Team RBM )

File size: 1 MB