Tisková zpráva

  • Firma

Hankook má za sebou další úspěšnou sezónu partnerství v Evropské fotbalové lize UEFA

Výrobce pneumatik Hankook se během minulé sezóny opět úspěšně prezentoval jako oficiální sponzor Evropské fotbalové ligy UEFA. Závazek společnosti opět zahrnoval různorodé projekty a iniciativy po celé Evropě během celé sezóny. Čísla hovoří za vše. Více než 100 000 fotbalových fanoušků se zúčastnilo různých online kampaní, které Hankook po Evropě propagoval. Hitem byly nepochybně hlavní ceny: VIP výlety na finále v Baku, Ázerbájdžánu i „finále fanoušků“, kde měli vítězové možnost zahrát si druhý den své vlastní finále na stejném místě jako dva profesionální týmy.

Neu-Isenburg, Německo, 12. června 2019 – Na tuto sezonu může prémiový výrobce pneumatik Hankook opět nahlížet jako na úspěšně splněný závazek oficiálního sponzora Evropské fotbalové ligy UEFA. Fotbaloví fanoušci z celé Evropy měli možnost vyhrát online VIP vstupenky na zápasy ve skupině i na vyřazovací zápasy, ale také vstupenky na finálové utkání v Baku, a to přes portál „Hankook Ticket Arena“ a prostřednictvím mnoha evropských facebookových účtů firmy Hankook. Hankook rozdal více než 400 VIP vstupenek na zápasy v této sezóně, 20 vstupenek na nadcházející sezónu 2019/20 a mnoho dalších cen během všech 15 dní utkání.

 

V období před finálovým zápasem konaným 29. května to na sociálních sítích opravdu žilo. Hankook pro své fanoušky vytvořil virtuální cestu do Baku v kampani "10 zastávek do Baku“. Pohledy z deseti známých evropských měst, mezi které patřil Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Maribor, Záhřeb, Bělehrad, Sofie, Istanbul, Trabzon a Tbilisi ukázaly cestu do finále v Baku a byly také doprovázeny atraktivními výhrami. Prostřednictvím portálu Hankook Ticket Arena ( https://hankook.win/cs/ ) si účastníci mohli zajistit místo na prestižním „finále fanoušků“ den po finále v Baku. Vítěze trénoval bývalý profesionální hráč Deco a známý YouTuber Behzinga. Potom si zahráli svůj vlastní zápas na olympijském stadionu v Baku.

"Dlouhodobé partnerství s Evropskou fotbalovou ligou UEFA nám nabízí jedinečnou, celoevropskou platformu a je ideální příležitostí udržitelného posilování povědomí o naší značce po celé Evropě. Proto jsme velmi potěšeni, že se na našich evropských platformách Hankook těchto nabídek a propagačních akcí účastnilo tolik fanoušků. To v konečném důsledku potvrzuje náš dlouhodobý závazek partnerství ve vrcholovém evropském fotbalu,“ říká         Han-Jun Kim, generální ředitel Hankook Tire Europe.

Výrobce pneumatik Hankook se již od sezóny 2012/2013 úspěšně angažuje v evropské fotbalové lize UEFA jako jeden z hlavních sponzorů a udržuje tak nejdelší partnerství. Evropská liga UEFA je se svými 64 týmy a 205 zápasy největší soutěží, kterou UEFA pořádá a je jednou z největších svého druhu na světě.  Finále živě na svých televizních obrazovkách sledovalo více než 60 milionů diváků. Od roku 2016 firma Hankook pro Evropskou ligu UEFA a její zápasy také zorganizovala program "Centre Circle Carrier“, Ten umožňuje mladým lidem ve věku 14 až 20 let stát se součástí akce a před začátkem utkání nést banner středového kruhu na stadion. Hankook chce upozornit na téma bezpečnosti silničního provozu především tím, že dá mladým lidem šanci stát se součástí programu Centre Circle Carriers, a to třeba těm, kteří ztratili své blízké při autonehodách.

Společnost Hankook Tire je globální výrobce inovativních a oceňovaných radiálních pneumatik v prémiovém segmentu, určených pro osobní vozidla a vozidla typu SUV, terénní vozidla, lehká užitková vozidla, nákladní vozy a autobusy a závodní vozidla (rallye a okruhy).

Společnost Hankook neustále investuje do výzkumu a vývoje s cílem poskytovat zákazníkům produkty nejlepší možné kvality, které díky nejmodernějším technologiím zajistí mimořádné uspokojení z jízdy. Proto po celém světě provozuje pět vývojových center a produkci zajišťuje v osmi velkých výrobních závodech. Specifické požadavky kladené na pneumatiky uživateli i výrobci automobilů v Evropě při vývoji zohledňuje Technické centrum v Hannoveru, v Německu. Výroba pneumatik pak probíhá ve vysoce moderním výrobním závodu v Rácalmási, v Maďarsku, který byl uveden do provozu v roce 2007 a jehož výrobní kapacity se nadále rozšiřují. Ve výrobním závodu aktuálně působí okolo 3 000 zaměstnanců, kteří vyrobí až 19 miliónů pneumatik ročně, určených pro osobní vozidla, vozidla typu SUV a lehká užitková vozidla.

Evropské hlavní sídlo výrobce se nachází v Německu, v Neu-Isenburgu poblíž Frankfurtu nad Mohanem. Pobočky společnosti Hankook se nachází v další evropských zemích, a sice v České republice, Francii, Holandsku, Itálii, Maďarsku, Polsku, Rusku, Španělsku, Švédsku Turecku, Ukrajině a Velké Británii. Do ostatních zemí Evropy probíhá prodej pneumatik Hankook přímo přes regionální distributory. Společnost má po celém světě přibližně 21 000 zaměstnanců a své produkty dodává do více než 180 zemí. Špičkoví výrobci automobilů vyjadřují používáním pneumatik Hankook na svých nových vozidlech tomuto výrobci plnou důvěru. Přibližně 30 procent globálního obratu společnost vykazuje ve státech Evropy a v zemích ze Společenství nezávislých států. Od roku 2016 je společnost Hankook Tire vedena v Dow Jonesově indexu celosvětové udržitelnosti (DJSI World).

Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do odwiedzenia www.hankooktire-mediacenter.com lub www.hankooktire.com


Hankook Tire Europe GmbH | Corporate Communications Europe/CIS | Siemensstr. 14, 63263 Neu-Isenburg | Germany

all press releases

Kontakty

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzerthou-shalt-not-spamhankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willemsthou-shalt-not-spamhankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaskathou-shalt-not-spamhankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schottthou-shalt-not-spamhankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherekthou-shalt-not-spamhankookreifen.de

Stahované soubory

BAKU, AZERBAIJAN - MAY 29: Laurent Koscielny of Arsenal competes for a header with Olivier Giroud of Chelsea during the UEFA Europa League Final between Chelsea and Arsenal at Baku Olimpiya Stadionu on May 29, 2019 in Baku, Azerbaijan. (Photo by Alexander Scheuber - UEFA/UEFA via Getty Images)

File size: 4 MB

BAKU, AZERBAIJAN - MAY 29: Warm-up experience by different partners and sponsors prior to the UEFA Europa League Final between Chelsea and Arsenal at Baku Olimpiya Stadionu on May 29, 2019 in Baku, Azerbaijan. (Photo by Alexander Scheuber - UEFA/UEFA via Getty Images)

File size: 6 MB