Tisková zpráva

  • Firma

Hankook Tire Europe má nového personálního ředitele

Novým ředitelem pro lidské zdroje ve společnosti Hankook Tire byl jmenován 43letý Thomas Jacobi, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti personalistiky a vedení lidí.Posledních 13 let působil ve výrobních podnicích různých průmyslových odvětví. Před svým jmenováním do evropské centrály Hankook působil na pozici regionálního personálního ředitele EMEA v jedné telekomunikační společnosti. Thomas Jacobi střídá ve své pozici pana Ji Su Lima, který se vrací do centrály společnosti v Soulu v Koreji, kde zastává pozici v týmu „Human Resource Team“ ve výzkumném a vývojovém centru Hankook Technodome.

Neu-Isenburg, 29. března 2019 – Výrobce prémiových pneumatik Hankook Tire jmenoval Thomase Jacobiho k 1. březnu na pozici personálního ředitele pro Evropu.. Thomas Jacobi má v evropské centrále v Neu-Isenburgu, v Německu na starosti kompletní úsek Human Resources. Na svoji pozici s sebou přináší 13leté zkušenosti z oblasti personalistiky z výrobních podniků, působících v různých odvětvích. Po absolvování studiípráv se zaměřením na právo duševního vlastnictví a evropské právo působil nyní 43letý Thomas Jacobi mimo jiné na pozici Senior Human Resources Specialist ve společnosti zabývající se výrobouelektroniky a na pozici HR Generalist EMEA ve společnosti pro vývoj navigačních systémů. Před svým jmenováním na pozici HR ředitele ve společnosti Hankook Tire působil Thomas Jacobi na pozici Senior Regional Director pro region EMEA celosvětové telekomunikační společnosti.

„Srdečně vítáme pana Jacobiho do našich řad, v jeho nové pozici“, prohlásil Han-Jun Kim, prezident společnosti Hankook Tire Europe. „Thomas Jacobi je pro nás ten správný nástupce na tuto pozici, protože na jeho bohatých zkušenostech a odborných znalostech můžeme stavět další rozvoj personální strategie v Evropě, která je prospolečnost Hankook jedním z největších a nejvýznamnějších regionů. Jeho mezinárodní zkušenosti,včetně rozsáhlých znalostí z oblasti change managementu a rozvoje organizace představují vynikající předpoklady k tomu, aby tuto klíčovou pozici úspěšně zvládl.

„S radostí přijímám úkoly, které na mne čekají na pozici nového personálního ředitele ve společnosti Hankook Tire Europe,“ prohlásil Thomas Jacobi. „Těším se, že uplatním své zkušenosti, které jsem získal během svého působení v různých úspěšných výrobních společnostech, mezi které patří i Hankook Tire.  Jsem fanoušek motorsportu a veteránů,proto jsem si moc dobře vědom skutečnosti, že v tomto výrobním odvětví se na zaměstnance kladou náročné požadavky ohledně technických znalostí . Přesně na to se v rámci rozvoje liských zdrojů zaměříme.

Společnost Hankook Tire je globální výrobce inovativních a oceňovaných radiálních pneumatik v prémiovém segmentu, určených pro osobní vozidla a vozidla typu SUV, terénní vozidla, lehká užitková vozidla, nákladní vozy a autobusy a závodní vozidla (rallye a okruhy).

Společnost Hankook neustále investuje do výzkumu a vývoje s cílem poskytovat zákazníkům produkty nejlepší možné kvality, které díky nejmodernějším technologiím zajistí mimořádné uspokojení z jízdy. Proto po celém světě provozuje pět vývojových center a produkci zajišťuje v osmi velkých výrobních závodech. Specifické požadavky kladené na pneumatiky uživateli i výrobci automobilů v Evropě při vývoji zohledňuje Technické centrum v Hannoveru, v Německu. Výroba pneumatik pak probíhá ve vysoce moderním výrobním závodu v Rácalmási, v Maďarsku, který byl uveden do provozu v roce 2007 a jehož výrobní kapacity se nadále rozšiřují. Ve výrobním závodu aktuálně působí okolo 3 000 zaměstnanců, kteří vyrobí až 19 miliónů pneumatik ročně, určených pro osobní vozidla, vozidla typu SUV a lehká užitková vozidla.

Evropské hlavní sídlo výrobce se nachází v Německu, v Neu-Isenburgu poblíž Frankfurtu nad Mohanem. Pobočky společnosti Hankook se nachází v další evropských zemích, a sice v České republice, Francii, Holandsku, Itálii, Maďarsku, Polsku, Rusku, Španělsku, Švédsku Turecku, Ukrajině a Velké Británii. Do ostatních zemí Evropy probíhá prodej pneumatik Hankook přímo přes regionální distributory. Společnost má po celém světě přibližně 21 000 zaměstnanců a své produkty dodává do více než 180 zemí. Špičkoví výrobci automobilů vyjadřují používáním pneumatik Hankook na svých nových vozidlech tomuto výrobci plnou důvěru. Přibližně 30 procent globálního obratu společnost vykazuje ve státech Evropy a v zemích ze Společenství nezávislých států. Od roku 2016 je společnost Hankook Tire vedena v Dow Jonesově indexu celosvětové udržitelnosti (DJSI World).

Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do odwiedzenia www.hankooktire-mediacenter.com lub www.hankooktire.com


Hankook Tire Europe GmbH | Corporate Communications Europe/CIS | Siemensstr. 14, 63263 Neu-Isenburg | Germany

all press releases

Kontakty

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de

Stahované soubory

Thomas Jacobi, HR Director, Hankook Tire Europe

File size: 4 MB