Topnieuws

Op de Newsletter abonneren

Transport Compleet 2019

Ventus S1 evo 3 - Who's driving?

Persberichten

  • Bedrijf

Bandenfabrikant Hankook heeft Thomas Jacobi benoemd tot nieuwe Human Resources Directeur van Hankook Tire Europe. Jacobi heeft jarenlange ervaring in leidinggevende posities op de afdeling personeelszaken. De 43-jarige Jacobi was in de afgelopen 13 jaar...

  • Vrachtwagen / Bus

Bandenfabrikant Hankook zal ook in 2019, voor de 6e keer op rij, aanwezig zijn op de beurs “Transport Compleet” in Hardenberg. De beurs die van 26 tot 28 maart zal plaatsvinden, is één van de grootste platforms in Nederland voor de belangrijkste spelers in...

  • Motorsport
  • Bedrijf

Bandenfabrikant Hankook meldt dat zij de exclusieve bandenleverancier van de Europese VW Fun Cup worden. Deze cup is erg bekend omdat met Kevers wordt geracet en er een familiaire sfeer heerst. Dit jaar gaat Hankook een stapje verder en wordt de...

  • Auto / SUV

Bandenfabrikant Hankook heeft bij haar nieuwe project "microSNAP” een samenwerking met Rinspeed opgezet. Het gaat om een micro-autosysteem met uitwisselbare onderstellen en carrosserieën, dat op dit moment op de Automobielsalon 2019 in Genève wordt...

Contactpersonen

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de