Ana Haberler

Haber bültenine abone olun

Ventus S1 evo 3 - Who's driving?

Hankook Tire Innovations

Basın bültenleri

  • Şirketleri

Lastik üreticisi Hankook, Thomas Jacobi’yi Hankook Lastikleri Avrupa’nın yeni insan kaynakları direktörü olarak atadı. Personel yönetiminde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip 43 yaşındaki Jacobi, geçtiğimiz 13 yıl boyunca farklı alanlarda faaliyet...

  • Araba / Spor arazi aracı

Binek araçlar ve SUV’lar için ultra yüksek performanslı lastik olan yeni Hankook Ventus S1 evo 3, kilometre perfromansı dahil tüm performans kriterlerinde 53 markanın 225/45R17 ebatındaki ultra yüksek performanslı yaz lastiklerinin test edildiği...

  • Araba / Spor arazi aracı

Lastik üreticisi Hankook, Rinspeed ile yeni "microSNAP" projesinde birleşti. Cenevre 2019 otomobil fuarında sergilenmekte olan değiştirilebilir gövde ve şasiye sahip “microSNAP”, Hankook tarafından premium lastik serisi olan Ventus serisi lastikleriyle...

  • Kamyon / otobüs

Lastik üreticisi Hankook 2019’da da yine kamyon ve otobüs alanında çok sayıda fuar ve etkinlikte yer alacak. Kamyon ve otobüs lastiği portföyünü Nürburgring’deki Truck Grand Prix, Birmingham’daki Commercial Vehicle Show, Bologna’daki Autopromotec’te ve...

İletişim

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de