Aktualności

Subcribe to Newsletter

Ventus S1 evo 3 - Who's driving?

Hankook Tire Innovations

Informacje prasowe

  • Firma

Producent opon Hankook powołał Thomasa Jacobiego na nowego dyrektora ds. HR w Hankook Tire Europe. Posiada on wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu personelem i pracownikami. W ciąg ostatnich 13 lat, 43- letni Thomas Jacobi zarządzał zasobami ludzkimi w...

  • Ciężarowe / Autobusy

Producent opon Hankook w 2019 roku zagości na wielu targach i wydarzeniach z branży pojazdów ciężarowych i autobusów. Hankook zaprezentuje swoją bogatą ofertę podczas Truck Grand Prix na torze Nürburgring, podczas Commercial Vehicle Show w Birmingham, a...

  • Osobowe / SUV

Producent opon Hankook połączył swoje siły z firmą Rinspeed w nowym projekcie „microSNAP”. Chodzi o system mikropojazdów z wymiennymi podwoziami i karoseriami, który jest obecnie wystawiony w genewskim Salonie Samochodowym 2019. Firma Hankook, jako...

  • Firma

W roku obrotowym 2018 producent opon Hankook osiągnął obroty w wysokości 6,79 biliona KRW, a wyniki operacyjne w wysokości 703,7 mld KRW. Przyczyniła się do tego głównie wyższa sprzedaż opon o średnicy powyżej 18 cali na głównych rynkach, takich jak...

Kontakt

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de