Topnieuws

Op de Newsletter abonneren

Motorsport Press Kit 2019

Hankook Ventus S1 evo 3 – Safety

Persberichten

  • Motorsport
  • Bedrijf

Na titel sponsor te zijn geworden van de VW Fun Cup powered by Hankook voor het seizoen van 2019, is premium bandenmaker Hankook nu trots om ook tot titel sponsor benoemd te worden van de meest geanticipeerde race van de VW Fun Cup powered by Hankook....

  • Motorsport

De locatie kon eigenlijk niet beter. Bij de Norisring, het straatcircuit in Neurenberg, ook wel bekend als de ‘Franconian Monaco’ in de race-kalender van de DTM, werd het partnerschap tussen premium bandenmaker Hankook en de DTM officieel bevestigd. Op...

  • Motorsport

As of Sunday, Bruno Spengler is the sole record winner at the Norisring. At the fourth round of the DTM in the 2019 season in Nuremberg, the BMW driver won the second race and with a total of five victories has finished first at the “Monaco of the DTM”...

  • Motorsport

René Rast claimed his 13th victory in arguably the most popular international touring car series, as the Norisring hosted the 123rd DTM race on Hankook race tyres on Saturday. The Audi driver came in early for his mandatory pit stop on lap three, shortly...

Contactpersonen

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de