Top novinky

Odběr novinek

Ventus S1 evo 3 - Who's driving?

Hankook Tire Innovations

Tiskové zprávy

  • Firma

Novým ředitelem pro lidské zdroje ve společnosti Hankook Tire byl jmenován 43letý Thomas Jacobi, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti personalistiky a vedení lidí.Posledních 13 let působil ve výrobních podnicích různých průmyslových odvětví. Před svým...

  • Osobní vůz / SUV

Výrobce pneumatik Hankook a společnost Rinspeed začali spolupracovat na novém projektu „microSNAP“. Jedná se systém libovolně vyměnitelných podvozků a nástaveb pro mikroauta, který je aktuálně k vidění na letošním mezinárodním veletrhu Automobilsalon v...

  • Osobní vůz / SUV

Zcela nová vysoce výkonná pneumatika Hankook Ventus S1 evo 3 pro osobní a SUV vozidla se umístila na předním místě s mimořádně výborným hodnocením ve vůbec prvním nezávislém testu, pořádaném redakcí Auto Bild, nejpopulárnějšího časopisu pro motoristy v...

  • Nákladní vůz / Bus

Výrobce Hankook se chystá také letos vystavovat na mnohých veletrzích a akcích, týkajících se segmentu autobusů a nákladních vozidel. Hankook letos představí své portfolio pneumatik pro autobusy a nákladní vozidla mimo jiné během akce Truck Grand Prix na...

Kontakty

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de