Top novinky

Odběr novinek

Motorsport Press Kit 2019

Hankook Ventus S1 evo 3 – Safety

Tiskové zprávy

  • Motorsport

As of Sunday, Bruno Spengler is the sole record winner at the Norisring. At the fourth round of the DTM in the 2019 season in Nuremberg, the BMW driver won the second race and with a total of five victories has finished first at the “Monaco of the DTM”...

  • Motorsport

René Rast claimed his 13th victory in arguably the most popular international touring car series, as the Norisring hosted the 123rd DTM race on Hankook race tyres on Saturday. The Audi driver came in early for his mandatory pit stop on lap three, shortly...

  • Motorsport

Hankook Tire nadále upevňuje svou pozici v marketingu celosvětového motoristického sportu a v příštích 4 letech zůstává exkluzivním dodavatelem závodů DTM. Výrobce pneumatik a firma ITR, která je promotérem závodů DTM, se dohodly na předčasném prodloužení...

  • Firma

Výrobce pneumatik Hankook se během minulé sezóny opět úspěšně prezentoval jako oficiální sponzor Evropské fotbalové ligy UEFA. Závazek společnosti opět zahrnoval různorodé projekty a iniciativy po celé Evropě během celé sezóny. Čísla hovoří za vše. Více...

Kontakty

Felix Kinzer

Fon: +49 (0) 6102 8149-170

f.kinzer@hankookreifen.de

Anna Pasternak

Fon: +49 (0) 6102 8149-173

a.pasternak@hankookreifen.de

Yara Willems

Fon: +49 (0) 6102 8149-172

y.willems@hankookreifen.de

Stefan Prohaska

Fon: +49 (0) 6102 8149-171

s.prohaska@hankookreifen.de

Kristina Schott

Fon: +49 (0) 6102 8149-175

k.schott@hankookreifen.de

Annika Malcherek

Fon: +49 (0) 6102 8149-176

a.malcherek@hankookreifen.de